ПЕРЕМОГА У МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ
Студенти ННІ ЕКТ успішно виступили у ІІ етапі Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, який проходив в Кременчуцькому національного університеті імені Михайла Остроградського з 1 червня 2019 року.

Всього на конкурс було подано 90 наукових робіт.

За результатами конкурсу наші студенти посіли такі місця:

ІІ місце зайняв Сивенко Михайло Максимович, студент 51-Ем групи (науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедрою електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник Олександр Олександрович).

ІІ місце зайняла Шумєєва Анастасія Валеріївна, студентка 42-Ем групи (науковий керівник – к.т.н., доцент, доцент кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Трунова Ірина Михайлівна).

ІІІ місце зайняла Мохонько Анна Олександрівна, студентка 42-Ем групи (науковий керівник – к.т.н., доцент, доцент кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Дудніков Сергій Миколайович).

ПРАКТИЧНІ ЗАНЯТТЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ
Курси підвищення кваліфікації30 травня 2019 року доцент кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту Дудніков С.М. провів для слухачів курсів підвищення кваліфікації, працівників обленерго, практичні заняття на демонстраційному полігоні сонячної електростанції компанії “Атмосфера”.

Під час занять слухачі довідались про формат сонячних електростанцій потужністю до 50 кВт. Встановлення таких електростанцій актуальне як для окремого домогосподарства, так і для багатоповерхового будинку. Також розглянуто особливості промислових сонячних установок.

Слухачі ознайомились з принципом роботи СЕС, умовами отримання зеленого тарифу, можливостями кредитування будівництва СЕС і умовами компенсації частки вартості витрат на СЕС з бюджету міста.

Особливу зацікавленість слухачі виявили до правил вибору обладнання, особливостей монтажу та обслуговування СЕС.

ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ!З 16 по 17 травня 2019 р. на базі Львівського Національного аграрного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки для бакалаврів та магістрів, в якій студентка ННІ ЕКТ здобула перемогу.

До складу нашої команди входили студенти: магістри Коломієць Владислав і Старченко Михайло та бакалаври Шумєєва Анастасія, Мохонько Анна, Плотнікова Яна. Очолював команду ННІ ЕКТ завідувач кафедри ЕЕМ д.т.н., проф. Мірошник О. О.

В олімпіаді брали участь команди з 10 ЗВО аграрного профілю, більше 50 учасників із всієї України: Києва, Запоріжжя, Бережан, Ніжина, Житомира, Вінниці, Миколаєва та ін.

Завдання ІІ етапу олімпіади складались із двох випробувань: розв’язання задач та проходження тестів (100 питань).

Шумєєва Анастасія зайняла І місце серед бакалаврів та була нагороджена дипломом І ступеня, а команда ННІ ЕКТ показала високі результати і посіла ІІІ командне місце.

Вітаємо команду ННІ ЕКТ з перемогою і бажаємо нових здобутків та подальших успіхів!

Завдяки гарній організації олімпіади приймаючою стороною, учасники мали можливість ознайомитись з історичною частиною міста Львова, відвідати вишукані кав’ярні та пам’ятки архітектури.


КОНКУРС “ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА” 2019 РІККафедра електропостачання та енергетичного менеджменту готує висококваліфікованих фахівців

Студенти навчально-наукового інституту енергетики та комп’ютерних технологій ХНТУСГ успішно виступили у ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Електротехніка та електромеханіка”, який проходив в Дніпровському державному технічному університеті з 15 по 17 квітня 2019 року. Всього на конкурс було подано 160 наукових робіт.

Вітаємо наших студентів та їх наставників з перемогою і бажаємо подальших успіхів!


КОНКУРС “ЕНЕРГЕТИКА” 2019 рік


Чергова перемога студента ННІ ЕКТ!

27-28 березня 2019 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі “Енергетика“, який проходив у Приазовському державному технічному університеті.

На конкурс надійшло 101 студентська наукова робота із закладів вищої освіти України.
Після завершення захистів наукових робіт відбулося нагородження авторів кращих студентських наукових робіт дипломами.

Студент ХНТУСГ Сивенко Михайло Максимович (Науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедрою електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник Олександр Олександрович) був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Вітаємо Михайла Максимовича та його наукового керівника Олександра Олександровича з нагородою та бажаємо подальших перемог!