Військово-мобілізаційний підрозділ

Загальна інформаціяСпівробітники підрозділуЗавдання підрозділуПорядок постановки на військовий облік студентів та аспірантів і замовлення довідки додаток 20Інформація для співробітників ДБТУІнформація для абітурієнтівПРАВИЛА військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів (Додаток 2)
Військово-мобілізаційний підрозділ Державного біотехнологічного університету знаходиться в адміністративному корпусі за адресою м. Харків, вул. Алчевських, 44, 3 поверх, кабінети 306, 307-А (начальник)

Військово-мобілізаційний підрозділ у своєї роботі керується:

Законами України:

Відповідно статті 23 Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною / дуальною формами навчання НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ призову на військову службу під час мобілізації.

Довідка Ф-20 оформлюється студентам-призовникам, аспірантам та докторантам тільки денної та дуальної форми навчання, які перебувають на військовому обліку в одному із територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки України та у військово-мобілізаційному підрозділі університету.

Студентам та аспірантам, які не встали на військовий облік в ДБТУ і не надали необхідні документи у військово-мобілізаційний підрозділ університету, Довідка Ф-20 не оформлюється.

ПЛАХОТІНА Ганна Вікторівна
Посада: т.в.о. начальника підрозділу
Контактна інформація:
📩 vmv215@ukr.net

КОШОВА Ольга Володимирівна
Посада: провідний фахівець з військово-мобілізаційної роботи
Контактна інформація:
📩 sova.olga14@gmail.com

КОТ Анна Олексіївна
Посада: провідний фахівець з військово-мобілізаційної роботи
Контактна інформація:
📩 annakot09041991@gmail.com

БІЛОКОНЬ Марина Гар’ївна
Посада: провідний фахівець з військово-мобілізаційної роботи
Контактна інформація:
📩 mari.belokon@gmail.com

Завдання військово-мобілізаційного підрозділу:

 • ведення персонального обліку призовників і військовозобов’язаних, який передбачає облік відомостей щодо призовників і військовозобов’язаних за місцем роботи або навчання;
 • перевірка наявності військово-облікових документів у громадян під час прийняття на роботу (зарахуванні на навчання) (у військовозобов’язаних – військових квитків або тимчасових посвідчень, а у призовників – посвідчень про приписку до призовних дільниць);
 • своєчасне оформлення документів для бронювання військовозобов’язаних за університетом на період мобілізації та на воєнний час;
 • постійний контроль за виконанням призовниками і військовозобов’язаними встановлених правил військового обліку та проведення відповідної роз’яснювальної роботи;
 • видача довідок про навчання студентам денної форми навчання, аспірантам і докторантам ДБТУ для надання їх до районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Порядок постановки на військовий облік студентів та аспірантів і замовлення довідки додаток 20

Студенти факультетів:

 • ННІ «КІБЕРОПОРТ»,
 • Факультету біотехнологій,
 • Факультету ветеринарної медицини,
 • Факультету економічних відносин та фінансів,
 • Факультету менеджменту, адміністрування та права


для постановки на військовий облік в ДБТУ та отримання довідки додаток 20 заповнюють форму

Студенти факультетів:

 • Факультету агрономії та захисту рослин,
 • Факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування,
 • Факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю


для постановки на військовий облік в ДБТУ та отримання довідки додаток 20 заповнюють форму

Студенти факультетів:

 • Факультету мехатроніки та інжинірингу,
 • Факультету енергетики, робототехніки та комп’ютерних технологій,
 • Факультету переробних і харчових виробництв


для постановки на військовий облік в ДБТУ та отримання довідки додаток 20 заповнюють форму

Аспіранти, докторанти всіх спеціальностей та факультетів для постановки на військовий облік в ДБТУ та отримання довідки додаток 20 заповнюють форму

Після заповнення форми працівники військово-мобілізаційного підрозділу готують Довідку за формою 20, засвідчують її гербовою печаткою Університету та видають її безпосередньо отримувачеві або, за запитом запитувача, надсилають оригінал Новою Поштою У цьому випадку потрібно вказати дані для відправки (другий розділ Форми). По м. Харкову Новою Поштою не надсилаємо, отримання довідок у військово-мобілізаційному підрозділі університету.

Термін отримання довідки запитувачем на нову пошту або особисто – до 7 робочих днів, не враховуючи дні цілодобової комендантської години в місті Харкові (ідентифікація особи – 1 доба, підготовка та відправлення на підпис довідки – 1 доба, підпис та засвідчення гербовою печаткою – до 4 діб, відправлення довідок студентам – 1 доба).

Згідно з ПРАВИЛАМИ військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, призовники, військовозобов’язані та резервісти повинні перебувати на військовому обліку за місцем роботи (навчання) на підприємствах, в установах, організаціях, закладах освіти незалежно від підпорядкування і форми власності.

Громадяни, які ухиляються від військового обліку, несуть кримінальну відповідальність.
Для постановки на військовий облік в Державному біотехнологічному університеті (зокрема, при прийнятті на роботу), співробітник має заповнити форму, надати копії всіх необхідних документів до військово-мобілізаційного підрозділу ДБТУ.

 

Абітурієнти, які є призовниками та військовозобов’язаними, мають надати для перевірки у військово-мобілізаційний підрозділ ДБТУ військово-обліковий документ (посвідчення про припису до призовної дільниці, військовий квиток, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного тощо), заповнивши гугл-форму за посиланням