Факультет лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування

Факультет лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування – це можливість здобути якісну освіту європейського рівня!

Факультет активно співпрацює з зарубіжними університетами та підприємствами, що сприяє розширенню горизонтів для здобувачів, надає цінний практичний досвід та унікальну можливість пройти стажування в різних країнах світу.

Професорсько-викладацький склад факультету розуміє сучасні виклики суспільства, застосовує інноваційні методи та технології навчання, ставить за мету підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати складні практичні і наукові завдання у галузі деревооброблювальних технологій, лісового та садово-паркового господарства, землевпорядкування і геодезії, а також проведення наукових досліджень з широкого спектру теоретико-практичних проблем у даних сферах. Ми маємо сучасну матеріально-технічну базу, кожна спеціальність має відповідне програмне забезпечення, що дозволяє здобувачам ефективно засвоювати теоретичний й практичний матеріал.

Наші здобувачі беруть активну участь у наукових конференціях, олімпіадах та семінарах всеукраїнського і міжнародного рівнів, отримують гранти й стипендії на навчання та наукову діяльність.

Факультет лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування готує спеціалістів для провідних українських та зарубіжних компаній!

Суска Анастасія Анатоліївна Декан факультету

Суска Анастасія Анатоліївна

професор

Новини факультету

Форум землевпорядників Східної Європи «Baltic Surveying 2024»

Щорічна міжнародна конференція «Baltic Surveying» привертає увагу фахівців землеустрою, геодезії та кадастру. 8-10 травня у…