Кафедра сільськогосподарських машин та інженерії тваринництва

Пастухов Валерій Іванович Завідувач кафедри сільськогосподарських машин та інженерії тваринництва ДБТУ
Завідувач кафедри сільськогосподарських машин та інженерії тваринництва

Пастухов Валерій Іванович

доктор технічних наук, професор

Кафедра сільськогосподарських машин та інженерії тваринництва – провідна кафедра, яка здійснює підготовку майбутніх експертів в галузі сільськогосподарської техніки та інженерії тваринництва.

Наукові напрямки кафедри: розробка нових технологій і технічних засобів у сільськогосподарській меліорації та овочівництві; вібросепарація, розробка і обґрунтування параметрів робочих органів ґрунтообробних машин та сівалок. Колективом виконані фундаментальні дослідження з динаміки вібраційних насіннєочисних машин і теорії вібросепарації. Вивчені нові фізико-механічні властивості компонентів насіннєвих сумішей сільськогосподарських культур, встановлені оптимальні режими руху робочих органів вібраційних насіннєочисних машин на очищенні і сортуванні насіння з доводкою його до високих посівних кондицій.

Кафедра співпрацює з низкою науково-дослідних, навчальних та виробничих установ, що дозволяє впроваджувати новітні досягнення науки і техніки в навчальний процес та наукову діяльність.

Новини кафедри

Вебінари за підтримки «Agristar» та John Deere: нові можливості для студентів і викладачів Державного біотехнологічного університету

У сучасному світі, де технології швидко змінюються, навчання та підвищення кваліфікації стають ключовими складовими успіху.…