Центр Євроінтеграції


Центр Європейської інтеграції #BIOTECH
Центр Європейської Інтеграції є інноваційною платформою для зв’язку університету з європейськими та світовими освітніми й науковими структурами. Розвиток академічної інтеграції та співробітництва, підтримка активної участі університетської молоді та науково-педагогічних працівників у міжнародних проєктах та програмах, інтернаціоналізація освітньо-наукового середовища та підвищення престижу університету на світовій арені – візія Центру!

Місією Центру є інтеграція університету до освітньо-наукового середовища ЄС та провідних країн світу, підвищення якості освіти та наукових досліджень.

«Дорожня карта» досягнення цієї мети:

  • інтеграція до Європейського дослідницького та інноваційного простору;
  • активізація участі дослідників у наукових, науково-технічних та інноваційних програмах та ініціативах ЄС;
  • розбудова системи забезпечення якості освіти і навчання відповідно до європейських стандартів та рекомендацій;
  • розширення можливостей академічної мобільності для студентів, викладачів і дослідників.

Головним завданнями Центру є:

  • інформаційно-аналітичне забезпечення інтеграції Університету до європейського та світового освітньо-наукового простору;
  • розробка та впровадження інноваційних проєктів, спрямованих на покращення освітньо-наукової діяльності та інтернаціоналізацію Університету;
  • формування позитивного іміджу Університету в освітніх та наукових колах національного та світового освітнього простору, міжнародної репутації.

Центр активно працює над просуванням векторів євроінтеграції серед студентів, аспірантів, викладачів та співробітників університету. Слідкуйте за оновленнями інформації на сайті про актуальні міжнародні гранти та можливості академічної мобільності, долучайтесь до інформаційних семінарів та майстер-класів.
______________
Координатор:
Вікторія ГРОСУЛ
+38(099) 224 09 27
viktoriagrosul@gmail.com
_______________
Контакти:
ei.centre.biotech@btu.kharkiv.ua
ei.centre.biotech@gmail.com (альтернативна пошта)

Новини Центру

Особливості грантових пропозицій Еразмус+ Модуль Жан Моне

22 січня на базі Центру Європейської інтеграції #BIOTECH з метою посилення інформаційної, консультаційної та комунікаційної підтримки у сфері міжнародної грантової активності проведено онлайн-вебінар для співробітників університету щодо формування проєктних заявок на конкурс Еразмус+ Модуль Жан Моне – 2024. Під час зустрічі запрошений експерт Петро Крайнік, проєктний менеджер напряму Жан Моне Національного Еразмус+ офісу в Україні, представив ключові напрями, на яких варто зосередитись при опрацюванні проєктних пропозицій. Зокрема, обговорено: – основні принципи та вимоги конкурсу; – актуальність тематики для проєктів; – технічні та процедурні особливості подання заявок; – відповідність проєктів пріоритетним напрямам ЄС та інші важливі аспекти підготовки грантових пропозицій. На…

Особливості грантових пропозицій Еразмус+ модуль Жан Моне (онлайн вебінар)

Центр європейської інтеграції #BIOTECH запрошує співробітників університету долучитись до онлайн вебінару «Особливості грантових пропозицій еразмус+ модуль Жан Моне», який зорієнтовано на інформаційну, організаційну та комунікаційну підтримку команд при підготовці проєктів для участі у Конкурсі програми Еразмус+ Модуль Жан Моне – 2024! Запрошений експерт: Петро КРАЙНІК, проєктний менеджер за напрямом Жан Моне Національного Еразмус+ офісу в Україні Ключові напрями вебінару: основні принципи та вимоги Конкурсу визначення актуальності обраної тематики для проєктів відповідність проєктів пріоритетним напрямам ЄС та інші важливі аспекти підготовки грантових пропозицій Еразмус+ Модуль Жан Моне УВАГА! Під час вебінару учасники матимуть можливість задати конкретні питання щодо власних підготовлених проєктів…

Проєкти Еразмус+ Жан Моне: крок за кроком до європейського гранту

4 січня 2024 року відбувся інформаційний захід від Центру європейської інтеграції #BIOTECH, у якому взяли участь понад 100 співробітників університету. Семінар був організований з метою максимальної підтримки кафедр у підготовці проєктних пропозицій, а також спрямований на роз’яснення основних векторів реалізації проєктів за програмою Еразмус+ напрям Жан Моне. Під час заходу обговорили: основні вимоги до проєктної пропозиції; ключові компоненти конкурентоспроможної проєктної заявки; базові поради щодо визначення мети, завдань та очікуваних результатів проєкту; особливості розробки робочого плану та опису діяльності в межах проєкту; рекомендації щодо формування команди проєкту й складання бюджету та ін. Спікером виступив Сергій Зубков, д.е.н., професор, координатор програми Еразмус+…

Більше новин