Викладач кафедри АКІТ – переможець конкурсу «Молодий новатор»

26 квітня 2023 року відбувся Круглий стіл «Молодь. Інновації. Майбутнє»,
під час якого було підведено підсумки конкурсу «Молодий новатор»

Конкурс проводили Харківська обласна рада товариства винахідників і раціоналізаторів (ХОР ТВР), Харківська державна наукова бібліотека ім. В.Г. Короленко, за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації, відповідно до рішення науково-практичної конференції «Винахідники і науковці: Разом до Перемоги» від 22 вересня 2022 року, в рамках програми «Молодий  новатор».

Серед цьогорічних переможців конкурсу «Молодий новатор» – асистент кафедри АКІТ Панов Антон Олександрович, який здобув диплом ІІ ступеня у номінації «Краща іноваційна пропозиція».

Колектив кафедри АКІТ щиросердно вітає Антона Олександровича з відзначенням його наукових здобутків дипломом престижного конкурсу «Молодий новатор»! Бажаємо подальших наукових звершень!