Чергове засідання приймальних комісій в ХНТУСГ, ХДЗВА, ХДУХТ та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва

Сьогодні відбулися чергові засідання приймальних комісій в ХНТУСГ, ХДЗВА, ХДУХТ та ХНАУ ім. В.В. Докучаєва під головуванням Руслана Сергійовича Тихонченка. Було винесено питання щодо рекомендацій про зарахування вступників на держбюджет на базі повної загальної середньої освіти. Доповідали про хід вступної компанії 2021 року: відповідальний секретар приймальної комісії ХНТУСГ С.М. Скофенко, представники  відокремлених структурних підрозділів ХНТУСГ директор Харківського фахового коледжу харчової промисловості О.М. Бондаренко та відповідальний секретар Вовчанського фахового коледжу О.С. Боговєсов; відповідальний секретар приймальної комісії ХДУХТ К.В. Калєнік; відповідальний секретар приймальної комісії ХДЗВА О.А. Малакєй; відповідальний секретар приймальної комісії ХНАУ ім. В.В. Докучаєва М.С. Пономарьова. Накази про зарахування вступників було затверджено одноголосно.