Міжнародне співробітництво у напрямку набору громадян Узбекистану

З 21 по 30 вересня 2021 року нагоду відвідати столицю Узбекистану Ташкент мав керівник підготовчого відділення для іноземних громадян та осіб без громадянства Державного біотехнологічного університету Отабег Азізов. Таке запрошення було отримано від компанії «ІНСАЙД-А», що займається набором іноземних студентів на навчання на територію європейських країн, в тому числі і України. Пан Отабег зустрівся під час робочої поїздки з першим проректором Ташкентського аграрного університету Абдуазізом Абдувасіковим, з яким було обговорено підписання у найкоротші терміни меморандуму між університетами та питання обміну студентами та викладачами, а також програму подвійних дипломів. Отабег Азізов у відповідь на дане запрошення вручив пану Абдуазізу брендовані подарунки від Державного біотехнологічного університету.

Також керівник підготовчого відділення відвідав офіс компанії «ІНСАЙД-А», де він зустрівся з нашими майбутніми абітурієнтами та вручив їм запрошення на навчання. З керівником «ІНСАЙД-А» Жахонгіром Сафаровим були намічені плани з подальшого співробітництва у напрямку набору громадян Узбекистану на навчання до Державного біотехнологічного університету та укладення відповідного договору.