УВАГА!

23 грудня 2021 року о 10.00 відбудеться засідання вченої ради університету в актовому залі (3-й поверх) з дотриманням карантинних обмежень.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про хід підготовки до виборів ректора Державного біотехнологічного університету.
    Доповідає: в.о.ректора Тихонченко Р.С.
  1. Затвердження правил прийому до Державного біотехнологічного університету у 2022 році.
    Доповідає: відповідальний секретар приймальної комісії Скофенко С.М.
  1. Обговорення та затвердження звітів з науково-дослідних робіт, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету України.
    Доповідають: керівники науково-дослідних робіт.
  1. Звіти голів спеціалізованих вчених рад.
    Доповідають: Голови спеціалізованих вчених рад.
  1. Представлення до вчених звань науково-педагогічних працівників університету.
    • До вченого звання професора:
  • Кучер Лесю Юріївну, доцента кафедри глобальної економіки.
    • До вченого звання доцента:
  • Михайленко Вікторію Олександрівну, доцента кафедри генетики, селекції та насінництва;
  • Білу Юлію Миколаївну, доцента кафедри лісових культур і меліорацій;
  • Соколову Євгенію Борисівну, доцента кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи;
  • Дегтярьова Юрія Васильовича, доцента кафедри ґрунтознавства;
  • Казюту Аллу Олексіївну, доцента кафедри ґрунтознавства;
  • Брагіна Олександра Миколайовича, доцента кафедри генетики, селекції та насінництва;
  • Харчевнікову Лілію Сергіївну, доцента кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування.
  1. Різне.