ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРАКТИКУЮЧОГО БУХГАЛТЕРА ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 071 «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

21 вересня 2021 року Тутова Тетяна Юріївна, бухгалтер ТОВ «Солар Енерджі ЛТД» та ТОВ “Санбім ЛТД” (м. Чугуїв Харківської області), провела відкриту лекцію в рамках вивчення дисциплін статистично-аналітичного циклу, які передбачені ОПП «Облік і оподаткування» всіх освітніх рівнів. Саме тому на захід завітали здобувачі ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр» та «Магістр». Координатор  заходу – доцент кафедри обліку, аудиту та оподаткування Державного біотехнологічного університету Валентина Ярова.

Під час заходу Тетяна Юріївна зосередила увагу на важливості обліково-аналітичного забезпечення управління інноваціями у сфері сонячної та вітрової енергетики, що є однією із найбільш стрімко зростаючих галузей національної економіки. Також лектор у процесі відповідей на питання здобувачів присвятила увагу практичній складовій опанування освітніх компонентів, наголосила на винятковій ролі бухгалтера-аналітика у вирішенні стратегічних та тактичних питань розвитку компаній.

Щиро дякуємо Тетяні Тутовій за тісний зв`язок зістудентами та будуємо плани подальшої співпраці.

Група забезпечення ОПП «Облік і оподаткування»
кафедри обліку, аудиту та оподаткування ДБТУ