11-12 травня 2023 року на кафедрі надійності та міцності машин і споруд ім. В.Я. Аніловича факультету мехатроніки та інжинірингу відбулась традиційна Всеукраїнська науково-практична конференція «ПРОБЛЕМИ НАДІЙНОСТІ ТА МІЦНОСТІ МАШИН І СПОРУД».

У конференції приймали участь представники 13 установ, було здійснено понад 50 доповідей.

З початком конференції учасників привітали голова оргкомітету – Михайлов Валерій Михайлович, проректор з наукової роботи Державного біотехнологічного університету, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України доктора технічних наук, професор. Він також передав привітальне слово від в.о. ректора ДБТУ Кудряшова Андрія Ігоровича

З привітальним словом також виступили голова Ради молодих вчених при Харківській обласній державній (військовій) адміністрації, голова Ради молодих вчених ДБТУ, доктор економічних наук, професор – Мандич Олександри Валеріївни і декан факультету мехатроніки та інжинірингу Державного біотехнологічного університету, кандидат технічних наук, доцент – Бредихін Вадим Вікторович.

На пленарному засіданні було зроблено 5 доповідей по тематиці конференції, і потім робота продовжилась по секціях.
1. Оцінка та керування надійністю технічних систем та їх елементів.
2. Проблеми міцності машин
3. Проблеми надійності та міцності в будівництві.
4. Надійність функціонування та розвитку архітектурно-планувальних систем.

Конференція відбулась в дружній обстановці та принесла величезну користь в обміні досвідом та створенню нових зв’язків.