Засідання первинної профспілкової організації ХНТУСГ

16.08.2021 р. відбулося засідання первинної профспілкової організації ХНТУСГ та консультації з приводу можливого вивільнення працівників в ході реорганізації. Під час засідання голова первинної профспілкової організації Віктор Кісь доповів про отримання подання голови комісії з реорганізації щодо можливого звільнення працівників 4-х категорій з 22.11.2021 р. На засідання були запрошені голова комісії з реорганізації, в.о. ректора Державного біотехнологічного університету Руслан Тихонченко та перший проректор Олексій Красноруцький, які зазначили, що реорганізація не є ліквідацією університетів, а ДБТУ є повним їх правонаступником. Крім того, комісіями з реорганізації ХНТУСГ та адміністрацією ДБТУ докладено максимум зусиль для мінімізації можливих звільнень персоналу. В результаті докладання цих зусиль досягнуто згоди, втіленої у підписаному штатному розписі, в якому загальне звільнення персоналу становитиме лише 312 осіб зі всіх 4-х ЗВО, при цьому склад науково-педагогічного персоналу збережено в повному обсязі. Можливе скорочення торкнеться лише працівників найпростіших професій та співробітників обслуговуючих підрозділів. Обговоривши надану інформацію та поставивши уточнюючі запитання представники первинної профспілкової організації погодили кількісні показники можливого скорочення штатів, про що надіслали витяг з відповідного протоколу до комісії з реорганізації ХНТУСГ та адміністрації ДБТУ.