ЗУСТРІЧ КЕРІВНИЦТВА УНІВЕРСИТЕТУ З КОЛЕКТИВОМ ФАКУЛЬТЕТУ МЕНЕДЖМЕНТУ, АДМІНІСТРУВАННЯ ТА ПРАВА

13 грудня 2021 року в.о. ректора Руслан Тихонченко та голова вченої ради університету Андрій Одарченко провели робочу зустріч з колективом факультету менеджменту, адміністрування та права. Було розглянуто декілька важливих питань, зокрема щодо завершальної стадії реорганізації чотирьох ЗВО, які увійшли до складу Державного біотехнологічного університету, щодо фінансових зобов’язань, в тому числі й по виплаті заробітної плати працівникам університету, та фінансових результатів в частині наповнення спеціального фонду, тендерів, які не відбулись через наявність суб’єктивних факторів, але будуть продовжені з січня 2022 року, а також щодо перспектив розвитку університету на найближчу перспективу. Так, Андрій Одарченко наголосив на необхідності організації двох базових напрямів розвитку університету. По-перше, це формування інвестиційних проєктів для модернізації університетської матеріально-технічної бази (лабораторій, аудиторій тощо) за рахунок коштів, що виділятимуться Міністерством освіти і науки України відповідно до існуючих програм. Крім того можливим є напрям залучення інвестиційних ресурсів при залученні до співпраці профільного Міністерства аграрної політики та продовольства України. Формування відповідної багаторівневої матриці в університеті дасть змогу отримати значні фінансові ресурси на розбудову університету. По-друге, це створення університетського технопарку «Біотех», який вже знаходиться на стадії формування робочої групи із залученням закордонних аналогічних технопарків (Франція та ін.). Створення університетського технопарку дозволить наукову платформу університету та досягти високого рівня комерціалізації через залучення відповідного організаційного та фінансового інструментарію. Крім того, всі наявні ресурси (землі, будівлі) заплановано не лише повністю використовувати на благо університетського технопарку, а й, навіть, поступово їх збільшувати. Андрій Одарченко закликав всіх долучатись до роботи і наголосив, що лише правильно організована робота всіх підрозділів дасть змогу отримувати високий показник загальноуніверситетської результативності. Також під час зустрічі всі бажаючі працівники отримали відповіді на поставлені питання від керівництва університету.