Відкрита лекція на тему «Живлення рослин. Теоретичні основи та практичні поради», частина 3

17 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Живлення рослин. Теоретичні основи та практичні поради» від кандидата сільськогосподарських наук, доцента, директора департаменту мікродобрив ТОВ «Спектр-Агро» Сергія Васильовича Скоромного. Під час лекції були розглянуті такі питання: «Технологія живлення соняшника», «Технологія живлення ріпака», «Технологія живлення кукурудзи».

Участь у заході взяли понад 100 студентів та аспірантів спеціальностей 202, 201 та 203, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.

Дякуємо пану Сергію за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного сільського господарства у нашій країні!