13-16.03.2024 р. факультетом управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, у рамках святкування Масляної, проведено конкурс «Мистецтво оформлення млинців»! У заході активну участь прийняли студенти як денної, так і заочної форми навчання.

Мета конкурсу – збереження традицій національної випічки та популяризація рецептів приготування млинців. На конкурсі представлена продукція, виготовлена виключно студентами факультету. Віталося святкове та оригінальне оформлення. Журі оцінювали представлені млинці за такими критеріями:

1. «Реалістичне фото-, та відео представлення страви»
  2. «Креативне оформлення»
  3. «Творчий підхід»

Слід зазначити, що такий творчий захід приготування та представлення млинців поєднує, згуртовує та надихає студентів.

Будь-який конкурс має закінчуватися нагородженням та приємними подарунками. 18.03.2024 стануть відомі результати, відбудеться нагородження грамотами та призами переможців, усі інші учасники конкурсу отримають подяку від Декану. На сайті буде розміщено фото та відео приготування млинців переможцями конкурсу!

Щиро дякуємо всім організаторам, хто надав неоціненну допомогу та підтримку у проведенні конкурсу!