Об’єднання навчання та традицій: Викладачі та студенти кафедри маркетингу відзначають День Української писемності та мови

День Української писемності та мови – це не лише свято слова, але і нагадування про важливість нашої культурної спадщини та мови. Унікальна можливість об’єднати навчання та традиції знайшла своє віддзеркалення на кафедрі маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом, де викладачі разом зі студентами долучилися до написання радіодиктанту, щоб відзначити це свято.

Радіодиктант – це не просто завдання на перевірку правопису та граматики, це спроба поєднати навчання з творчістю та вдячністю за мовну спадщину. Викладачі кафедри маркетингу та управління репутацією розуміють, що українська мова – це наша найцінніша скарбниця, і її збереження та розвиток є нашою спільною справою.