Шановні викладачі, співробітники та студенти!

З нагоди Всесвітнього дня науки, Факультет управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю висловлює найщиріші вітання великій освітянській спільноті. Нехай цей день буде визнанням та вдячністю за наш спільний вклад у розвиток науки та освіти.

Наукові досягнення та вивчення нових знань є не тільки основою нашого факультету, але і стимулом для росту кожного з нас. Нехай цей день нагадає нам про важливість наукового дослідження та поширення знань, що приводять до розвитку сучасного суспільства.

Зичимо кожному подальших наукових здобутків, творчого натхнення та невичерпної енергії для подальших досягнень. Разом ми будуємо майбутнє!

З найкращими побажаннями,
Декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю, Наталія ПЕНКІНА
Завідувачка кафедри маркетингу, управління репутацією та клієнтським досвідом, Наталія САВИЦЬКА
Завідувачка кафедри туризму, Галина ОМЕЛЬЧЕНКО