3.11.2022 р. відбулося засідання науково-технічної ради факультету

3 листопада 2022 року на факультеті ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університету відбулося засідання науково-технічної ради (НТР).

На порядку денному було 3 питання:

1. Про основні завдання і функції НТР ФВМ;
  2. Про підготовку до державної атестації у частині провадження наукової діяльності університету;
  3. Обговорення актуальності тем дисертаційних робіт здобувачів освітньо-наукового ступеня «доктор філософії», яких зараховано до аспірантури у 2022 році.

У засіданні НТР приймали участь: в.о. ректора університету Кудряшов Андрій Ігоревич, проректор з наукової роботи, професор Михайлов Валерій Михайлович, голова ради молодих вчених, професор Мандич Олександра Валеріївна, здобувачі освітньо-наукового ступеня «доктор філософії» та їх наукові керівники.

З перших двох питань порядку денного виступив проректор В.М. Михайлов, який окреслив функції НТР у частині провадження наукової діяльності університету, а також поставив завдання перед радою і усім колективом факультету щодо активної підготовки університету до державної атестації.

Дискусії вчених, членів НТР, були спрямовані на аналізі актуальності тем дисертаційних робіт здобувачів освітньо-наукового ступеня «доктор філософії», які вступили до аспірантури у 2022 році. За результатами обговорення рекомендовано вченій раді ДБТУ затвердити теми дисертацій до виконання.

Тож побажаємо успіхів аспірантам першого року навчання у подоланні тернистих стежок у науці, своєчасно виконати дослідження, успішно захистити дисертації та отримати освітньо-науковий ступінь «доктора філософії» за спеціальністю 211 – Ветеринарна медицина.

Голова НТР ФВМ,
д.вет.н., професор, академік АНВО Іван ЯЦЕНКО