НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ «НАУКА ДЛЯ РОЗВИТКУ. АГРОХАРЧОВІ БІОТЕХНОЛОГІЇ: СИНЕРГІЯ НАУКИ, ОСВІТИ, БІЗНЕСУ ТА ВЛАДИ». ВІТАЛЬНА ЧАСТИНА

24 грудня 2021 року в Державному біотехнологічному університеті за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради та Харківської міської ради, відбувся науково-практичний форум «НАУКА ДЛЯ РОЗВИТКУ. Агрохарчові біотехнології: синергія науки, освіти, бізнесу та влади».

З вітальними словами на відкритті виступили Голова Харківської обласної ради Єгорова-Луценко Тетяна Петрівна, Заступник Харківського міського Голови Новак Олександр Миколайович, Директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної Державної адміністрації, д.е.н., професор Крутова Анжеліка Сергіївна та Народний депутат України, голова вченої ради ДБТУ, д.т.н., професор Одарченко Андрій Миколайович.

Андрій Миколайович Одарченко щиро подякував всім, хто долучився до організації та участі у Форумі, за атмосферу конструктиву та взаємоповаги, за плідну роботу та спілкування. “Форум — місце зустрічі вчених з наукових шкіл чотирьох закладів освіти та  представників владних інституцій Харківського регіону. Цей захід  створює платформу діалогу, яка є унікальним середовищем для ефективної взаємодії між фахівцями університету, владою та бізнесом. Тут формується розуміння ситуації та відбувається пошук шляхів її вирішення заради спільного блага. Це з одного боку  —  стимулює вчених, а з іншого  —  підказує владі правильні своєчасні управлінські кроки. Загальносвітові практики, які давно та плідно застосовуються в цивілізованих країнах, набирають популярності у нашій альма матер. Саме такий формат є оптимальним: коли науковці мають можливість обговорювати концепції розвитку вітчизняних технологій та інновації і одразу отримують зворотній зв’язок від влади та бізнесу. Це створює відчуття причетності до великої спільної справи, включеності у живий процес перетворень.”

Андрій Миколайович Одарченко відзначив, що цей Форум має стати в Державному біотехнологічному університеті доброю традицією, простором для дружнього партнерського спілкування, де будуть народжуватися нові ідеї, амбітні проєкти, успішні команди! Зараз не час для суперечок, успіху досягають сильні, а сила «Біотеху» – в його єдності, і сумна доля тих, хто цього не розуміє.