ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

23 рудня 2021 року відбулось засідання вченої ради Університету на чолі з головою вченої ради Андрієм Одарченком, заступником голови Валерієм Михайловим та в.о. ректора Русланом Тихонченко. Засідання почалось із вручення дипломів та нагород працівникам Університету. За порядком денним розглянуто питання про хід підготовки до виборів ректора Державного біотехнологічного університету. В доповіді Валерій Михайлов відзначив про всі заходи, які проведені та заплановані за процедурою виборів у відповідності до вимог законодавства, зокрема, про документи, що висвітлені на інформаційних ресурсах Університету, погоджені графіки, отримані від кандидатів програми та визначені дати зустрічей, а також звернув увагу членів ради про необхідність інформування працівників  щодо проведення виборів 29 грудня 2021 року. Про необхідність  затвердження правил прийому до Державного біотехнологічного університету та коледжів Університету у 2022 році доповів відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Скофенко, який нагадав про  можливість залучення шкіл до освітнього центру Університету з надання послуг підготовки до вступу абітурієнтів на перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, про особливостях вступної кампанії для другого (магістерського) рівня вищої освіти та наголосив на важливості постійного проведення профорієнтаційної роботи з метою забезпечення успішних результатів вступної кампанії Державного біотехнологічного університету – 2022. На засідання були обговорені та затверджені звіти з науково-дослідних робіт, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету України. За кожним з них доповіли керівники науково-дослідних робіт. Всі звіти затверджені та результати роботи визнані на високому рівні. Також були затверджені всі звіти голів спеціалізованих вчених рад. За порядком денним були представлені до вчених звань науково-педагогічні працівники Університету. Зокрема, до вченого звання професора Кучер Леся Юріївна, доцент кафедри глобальної економіки, до вченого звання доцента: Михайленко Вікторія Олександрівна, доцент кафедри генетики, селекції та насінництва; Біла Юлія Миколаївна, доцент кафедри лісових культур і меліорацій; Соколова Євгенія Борисівна, доцент кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи; Дегтярьов Юрій Васильович, доцент кафедри ґрунтознавства; Казюта Алла Олексіївна, доцент кафедри ґрунтознавства; Брагін Олександр Миколайович, доцент кафедри генетики, селекції та насінництва; Харчевнікова Лілія Сергіївна, доцент кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування. За результатами таємного голосування всі кандидати отримали рекомендацію до присвоєння вчених звань. В різному були представлені навчальні посібники та монографії, за рішенням вченої ради всі матеріали отримали рекомендації до публікації.

Підводячи підсумки роботи Державного біотехнологічного університету, голова вченої ради Андрій Одарченко наголосив на важкості ситуації, яку колектив Університету зміг достойно подолати за перше півріччя, відзначив, що процес реорганізації вже завершився і відзначив про важливість нових перспектив для функціонування у другому півріччі навчального року. Також Андрій Одарченко звернувся до колективу з пропозицією доопрацювання гербу – додати всі герби чотирьох закладів вищої освіти, які увійшли до складу новоствореного Університету.

Наприкінці засідання Андрій Одарченко закликав всіх прийти на вибори ректора Державного біотехнологічного університету, які відбудуться 29 грудня 2021 року, дослухатись до свого розуму й серця та зробити правильний вибір!