
Делегація факультету ветеринарної медицини ДБТУ розширює міжнародне партнерство з Університетом ветеринарної медицини Ганновера (Німеччина)
У межах програми академічної мобільності ERASMUS+ делегація факультету ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університету у складі декана Олесі Цимерман, заступника декана Галини Вікуліної та гаранта освітньої програми «Ветеринарна медицина» Світлани Науменко відвідала Stiftung Tierärztliche Hochschule Hannover (TiHo, Німеччина). Метою візиту було…












