Співпраця кафедри рослинництва зі стейкхолдерами

21 жовтня 2020 р. відбулися відкриті лекції за темами: «Цифрові технології в агрономії» (лектор – провідний експерт з розвитку бізнесу цифрової агрономії ТОВ «Syngenta» Олег Окселенко) та «Сучасна інноваційна система захисту посівів сої» (лектор – старший регіональний технічний експерт ТОВ «Syngenta» Анна Кікоть).

16 вересня 2020 р. на кафедрі рослинництва у рамках активізації співпраці з виробництвом відбулася лекція на тему: «Досвід вирощування високих урожаїв кукурудзи в ТОВ ФГ «Іванівський лан» Чугуївського району Харківської області». Лектор ‒ головний агроном ТОВ ФГ «Іванівський лан» Пастухов Валерій Анатолійович.

11 березня 2020 р. відбулася відкрита лекція на тему: «Шляхи отримання стабільно високих урожаїв зернових, бобових і олійних культур у СТОВ «Гусарівьке» Балаклійського району Харківської області». Лектори – директор СТОВ «Гусарівьке» заслужений працівник сільського господарства України Вовченко Віктор Миколайович та заступник директора СТОВ «Гусарівьке» з питань рослинництва Вовченко Юрій Вікторович.