Міжнародне співробітництво та академічна мобільність

Кафедра генетики, розведення та селекційних технологій в тваринництві Державного біотехнологічного університету активно взаємодіє у міжнародному контексті, реалізуючи широкі ініціативи щодо академічної мобільності та співробітництва. Кафедра співпрацює з університетами та науковими установами з різних країн, спрямовуючи зусилля на обмін знань та передового досвіду.

Міжнародні партнерства кафедри включають спілкування студентів, викладачів кафедри з дослідниками, спільні дослідження та проекти. Це сприяє розширенню горизонтів студентів, дозволяючи їм здобувати нові знання та поглиблювати розуміння генетичних, розведенневих та селекційних аспектів в тваринництві та в кінології.

Також викладачі кафедри є членами громадської організації «МІЖНАРОДНА ФУНДАЦІЯ НАУКОВЦІВ ТА ОСВІТЯН» (ГО “МФНО”, INTERNATIONAL EDUCATORS AND SCHOLARS FOUNDATION, IESF). ГО є добровільним об’єднанням фізичних осіб, створеним для об’єднання наукового та освітянського потенціалу України для розвитку міжнародної наукової трансінтеграції. Головною метою Організації є об’єднання наукового та освітянського потенціалу для міжнародної наукової трансінтеграції.

Академічна мобільність студентів та викладачів кафедри включає участь у міжнародних конференціях, стажуваннях та навчаннях за кордоном. Ці ініціативи сприяють обміну інноваційними методами та підходами до генетичної селекції та розведення тварин.

Таке міжнародне співробітництво сприяє підняттю рівня наукових досліджень на кафедрі, розвитку студентів та підвищенню престижу університету в галузі генетики, розведення та технологій тваринництва.