Лабораторія дизайну меблів і дерев’яного домобудуванняЛабораторія конструкцій меблевих і столярних виробівЛабораторія деревинознавства та лісового насінництваЛабораторія механізації лісогосподарських робітЛабораторія рекреаційних і захисних насаджень та промислових методів лісовирощуванняЛабораторія агролісомеліорації та агролісівництва
У лабораторії відбуваються заняття з дисциплін «Технологія дерев’яного домобудування» і «Технологія клеєних матеріалів».

У лабораторії знаходяться зразки клеєного брусу і оциліндрованих колод та зразки їх з’єднань у зрубах дерев’яних будинків, фрагменти стін, зразки столярно-будівельних виробів, а також обладнання для проведення лабораторних робіт з дослідження властивостей клейових матеріалів, використовуваних при виготовленні виробів з деревини.

У лабораторії здобувачі освіти мають змогу досліджувати типові конструктивно-технологічні рішення, використовувані в корпусних і м’яких меблях, різноманітну меблеву фурнітуру, зразки деревних плитних матеріалів із різноманітними покриттями.

Лабораторія оснащена засобами вимірювання для визначення кількісних параметрів досліджуваних зразків деревини та насіння відповідно до стандартизованих методик – зокрема для визначення його схожості, енергії росту тощо. У лабораторії також є фрагменти круглих лісоматеріалів та пиломатеріалів, стенди зі зразками насіння хвойних та листяних порід.

У цій лабораторії проводяться заняття з дисциплін : «Промислові методи лісовирощування», «Технологія та обладнання лісозаготівель», «Технологія та обладнання лісогосподарських робіт».

Лабораторія оснащена бензомоторними пилками Shtil MS, Мотор-Січ 370, Оleo-Mac, мотокосаркою Shtil FS, кущорізом Oleo-Mac 725D та ручними різальними інструментами (ножиці, пилки тощо) для догляду за насадженнями. До обладнання лабораторії також входять два мотоблоки «Мотор-Січ» з шлейфом знарядь.

Лабораторія оснащена приладами та інструментами, які використовуються для геодезичних та лісотаксаційних робіт та обладнанням для здійснення мікроскопічних досліджень тканин деревних рослин.

Лабораторія оснащена засобами вимірювання параметрів грунтів і метеорологічних параметрів у польових умовах, що дає змогу вивчати вплив лісових насаджень на зазначені характеристики.