Кафедра інформаційних технологій, кібернетики та захисту інформації

Синявіна Юлія Вікторівна Доцент кафедри кібербезпеки та інформаційних технологій ДБТУ
Т.в.о. завідувача кафедри інформаційних технологій, кібернетики та захисту інформації

Синявіна Юлія Вікторівна

кандидат наук, доцент

Кафедра активно співпрацює з провідними компаніями в галузі ІТ-технологій, такими як Soc Prime, Microsoft, IBM, Oracle тощо. Крім того, студенти кафедри беруть активну участь у розробці реальних проектів в рамках навчального процесу.

ПРО КАФЕДРУ

Кафедра інформаційних технологій, кібернетики та захисту інформації створена у 2022 році,
є випусковою за спеціальністю 125 “Кібербезпека та захист інформації”

Основна мета кафедри розділяється на 2 гілки:

• підготовка фахівців з кібербезпеки та захисту інформації;
  • навчання здобувачів вищої освіти всіх спеціальностей ДБТУ в рамках сфери інформаційних технологій та кібернетики.

Кафедра пропонує широкий спектр дисциплін, пов’язаних як із фаховою спеціалізацією: розробка програмного забезпечення, баз даних, мережевих технологій, криптографія, захист інформації, так із загально-освітними компонентами: інформаційні технології та комунікаційні зв’язки, моделювання складних систем, електронний документообіг, тощо.

Важливою складовою в роботі кафедри є науково-дослідна робота в сферах інформаційних технологій, кібербезпеки, криптографії, захисту інформації, обробки сигналів та зображень.

Новини кафедри

Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Інформаційні технології у сучасному світі»

22 квітня на базі Державного біотехнологічного університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і…