100-річчя з дня створення Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини»

Виконуючий обов’язки ректора Кудряшов Андрій Ігорович від імені колективу ДБТУ привітав спільноту ННЦ «ІЕКВМ» з урочистою датою – 100-річчям з дня створення установи!

ДБТУ та ННЦ «ІЕКВМ» пов’язує плідна вікова співпраця колективів, починаючи з періодів створення, розвитку, реформувань ветеринарної медицини та триває до нині.

За роки співпраці склалася добра і результативна традиція залучення провідних науковців Центру для читання відкритих лекцій, проведення семінарів, круглих столів, як для здобувачів так і для науково-педагогічних працівників.

Незаперечним є той факт, що саме випускники ветеринарного факультету, а в подальшому співробітники ННЦ «ІЕКВМ», є авторами та розробниками  рішень із проблем діагностики й специфічної профілактики та заходів боротьби з інфекційними хворобами.

Зичимо колективу ННЦ «ІЕКВМ» міцного здоров’я, Перемоги, миру, добра і щастя, подальшого зростання і процвітання та нових переконливих  звершень в ім’я України!