30.06.2023 р. відбулося засідання Спілки ректорів закладів вищої освіти Харківської області за участю Голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова

30 червня 2023 року в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбулося засідання Спілки ректорів закладів вищої освіти Харківської області за участю Голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

Засідання розпочалось з нагородження найкращих студентів – переможців Харківського регіонального конкурсу студентських (курсантських) наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук дипломами та цінними призами.

Переможцями від нашого університету стали здобувачі вищої освіти по спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Корнієць Анна та Прокопенко Владислава.

Тема науково-дослідної роботи: «Еколого-економічні засади створення екологобезпечного землекористування на території Оскільської ОТГ Ізюмського району Харківської області» (керівник роботи – к.е.н., доцент кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру Винограденко С.О.).

Пишаємося своїми студентами та бажаємо їм подальших наукових здобутків!