ОПИТУВАННЯ ВІД РАДИ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ПРИ МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (далі – РМУ при МОН) здійснює активну консультативно-дорадчу та інформаційно-комунікативну діяльність, спрямовану на підтримку та захист прав молодих вчених України. Членами РМУ при МОН проведено низку регіональних зустрічей з метою налагодження взаємозв’язків між Радами молодих вчених закладів вищої освіти, наукових установ, державних інституцій. Метою проведених зустрічей є презентація діяльності РМУ при МОН України, діяльності рад молодих вчених областей, обговорення можливості та викликів у діяльності молодих вчених регіону.

Новим вектором цієї діяльності стало проведення Всеукраїнського соціологічного дослідження «Стан, проблеми та перспективи розвитку Рад молодих учених в Україні». Мета – вивчення стану, поточних проблем та перспектив розвитку Рад молодих вчених областей, міст та закладів вищої освіти / наукових установ України.

У рамках дослідження з 6 по 26 листопада 2021 року буде проводитися онлайн опитування молодих учених. Отримані результати допоможуть краще зрозуміти проблеми, з якими стикаються молоді вчені; визначити шляхи вирішення цих проблем та налагодити ефективну комунікацію РМУ при МОН з молодими ученими України. Опитування є анонімним, інформація буде використана тільки в узагальненому вигляді.

Дедлайн заповнення опитувальника – 26.11.2021 р.

РМУ при МОН України запрошує молодих учених до участі у онлайн опитуванні. Онлайн опитувальник доступний за посиланням: https://forms.gle/MJfYQVxi1deaFkCv6 .

Звертаємось до Вас з проханням сприяти у розповсюдженні вищевикладеної інформації серед молодих учених.