АНОНС! ШКОЛА ЛІДЕРСТВА ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

За ініціативи голови Вченої ради Андрія Одарченка Радою молодих вчених заснована Школа лідерства Державного біотехнологічного університету, яка спрямовує свої зусилля на розвиток і вдосконалення soft-skills здобувачів вищої освіти. Така форма роботи дозволятиме відстежувати актуальні проблеми, які є в учасників, сприятиме усвідомленню ними своїх індивідуально-типологічних особливостей, а також їх ефективному використанню у своїх колективах. Формування успішних лідерів передбачає перенесення здобутих знань і навичок у середовище студентства, що забезпечує більшу результативність виховної роботи в університеті.
Мета Школи лідерства – це вдосконалення soft-skills здобувачів для кращого функціонування колективу університету.
Завдання Школи лідерства – це поглиблення знань здобувачів вищої освіти про самих себе, свої психологічні особливості, усвідомлення ними своїх дій і думок, зміцнення позитивних якостей особистості, відпрацювання комунікативних здібностей, формування стратегії дій лідерів з перенесення здобутих знань і навичок на весь студентський колектив.
Оголошено набір молодих лідерів!
6-10 грудня 2021 року!
Координатори: