ДБТУ – переможець онлайн-конкурсу творчих робіт, присвячених Харкову!

Завдяки підтримці ініціативи та участі керівництва і колективу ДБТУ наш університет став абсолютним переможцем конкурсу відео робіт.

У Харкові 18 вересня відбулася урочиста церемонія нагородження учасників і переможців творчих конкурсів, присвячених нашому незламному Харкову.

Організатори заходу: Департамент у справах сім’ї та молоді і Харківський міський центр дозвілля молоді. Ініціатори заходу назвали творчу роботу БІОТЕХу – гордістю конкурсу.

Вітаємо спільноту університету та творчий колектив: Маргариту Кірюхіну, Ольгу Скрипку, Дмитро Работу, Стаса Вєнцуса, Ігора Манченко та виконавців пісні Віталіну Антощенкову, Ольгу Скрипку, Віталія Семенцова, Ольгу Хлопоніну-Гнатенко, Тетяну Паламарчук і Олену Чуйкову із, дійсно, заслуженою перемогою!

Дякуємо всім, хто взяв участь у створенні надзвичайної музикальної композиції та відеороботи!

#ДБТУ #БІОТЕХ