Державному біотехнологічному університету передали системи зберігання енергії

Американська благодійна організація Direct Relief та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України передали Державному біотехнологічному університету системи зберігання енергії у кількості 5 одиниць.

Інтегровані системи зберігання та передачі енергії забезпечують живленням об’єкти критичної та соціальної інфраструктури під час перебоїв електропостачання.

Завдяки цьому обладнанню в умовах війни наш університет частково буде забезпечений неперервним живленням необхідного обладнання та освітлення. До того ж, вони можуть зберігати енергію для використання у випадку перебоїв у електропостачанні.

Висловлюємо щиру вдячність Американській благодійній організації Direct Relief, Міністерству цифрової трансформації України та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» за надання систем зберігання енергії!

#ДБТУ  #БІОТЕХ
#Powerforhealth   #DirectRelief   #Мінцифра   #БлагодійнийфондЄвгенаПивоварова