Конкурс CYBER SECURITY CAMP

Запрошуємо на онлайн-зустріч із представниками Департаменту протидії кіберзлочинності, на якій буде надано детальну інформацію про конкурс CYBER SECURITY CAMP.

Дата: 9 жовтня 2024 року
Час: 15:00
Онлайн-формат: https://meet.google.com/fvm-afwm-jch

У рамках співпраці Державного біотехнологічного університету із Департаментом протидії кіберзлочинності запрошуємо взяти участь у національному конкурсі CYBER SECURITY CAMP за підтримки кіберполіції України, компанії Binance, Харківського національного університету внутрішніх справ та ГО «Брама».

Метою конкурсу є підвищення обізнаності молоді в питаннях цифрової безпеки, протидії онлайн-загрозам та розвитку навичок у сфері кібербезпеки. Конкурс включатиме чотири етапи:

1. Тестування на логічне мислення.
  2. Вирішення квестових завдань.
  3. Представлення відеопрезентацій.
  4. Практичне навчання для переможців.

Переможці матимуть змогу пройти інтенсивний офлайн-курс з кібербезпеки та криптозахисту під керівництвом експертів компанії Binance. Фінальним етапом стане практичне навчання з розіграшем цінних призів серед учасників.

“Ми долучилися до ініціативи CYBER SECURITY CAMP, оскільки розвиток цифрових навичок та знань у сфері кібербезпеки є критично важливим для сучасної молоді. Захист від онлайн-загроз вимагає не лише технологій, а й комплексного підходу до освіти. Це стратегічне питання для безпеки майбутнього, тож ми прагнемо, щоб студенти отримали необхідні знання з протидії кіберзагрозам”, – зазначив очільник кіберполіції Юрій Виходець.

Для участі у конкурсі, реєстрації та умов слідкуйте за інформацією на ресурсах партнерів або в телеграм-боті BRAMA @stopdrugsbot. Реєстраційні анкети також доступні на сайті компанії Binance.

Не пропустіть можливість стати частиною команди CYBER SECURITY CAMP та здобути нові навички у сфері кібербезпеки!