Конкурс «Молодий новатор»

Харківська обласна рада товариства винахідників і раціоналізаторів, Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка за підтримки Харківської обласної військової адміністрації в рамках програми «Молодий новатор» провели щорічний конкурс «Молодий новатор».

Підсумки конкурсу були оголошені 26 квітня під час круглого столу «Молодь. Інновації. Майбутнє».

На конкурсі було представлено патент «Спосіб виробництва рахат-лукуму на основі плодоовочевої пасти» кафедри технології хлібопродуктів і кондитерських виробів ДБТУ: Касабова К. Р., Самохвалова О. В., Загорулько О. Є., Загорулько А. М., Бабаєва С. О., а також патент «Спосіб виробництва горілки особливої»
кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю ДБТУ: Колесник В. В., Полупан В. В., Пенкін А. К.

Патенти отримали нагороду у номінації «Краща інноваційна пропозиція» та отримали дипломи ІІ та ІІІ ступенів.

Вітаємо та бажаємо подальших наукових досягнень!