Відкрита лекція на тему «Кортева в Україні та світі. Портфоліо продуктів на 2024 рік»

01 травня 2024 року на кафедрі зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б.М. Литвинова факультету агрономії та захисту рослин Державного біотехнологічного університету було проведено відкриту лекцію на тему «Кортева в Україні та світі. Портфоліо продуктів на 2024 рік» від менеджер з агрономічної підтримки регіону Схід ТОВ «Кортева» Руслана Фесенко.

Участь у заході взяли понад 55 студентів та аспірантів спеціальностей 202 та 201, а також викладачі факультету та фахівці із виробництва. Тема лекції є надзвичайно актуальною для сільського господарства України і викликала жваве обговорення слухачів та багато запитань до лектора.

Дякуємо пану Руслану за приділений час, надзвичайно цікавий матеріал та особистий внесок у побудову сучасного захисту рослин у нашій країні!