Міжнародна співпраця: спільні проєкти Університету та Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові

15 вересня 2021 року Державний біотехнологічний університет відвідала Віце-консул Генерального Консульства Республіки Польща у Харкові Барбара Качмарчик, яка вручила вітального листа від Генерального консула Республіки Польща у Харкові пана Пьотра Стаханчика виконувачу обов’язків ректора Руслану Тихонченку з нагоди створення Державного біотехнологічного університету. Пані Віце-консул наголосила на важливості співпраці з новоствореним навчальним закладом. Одним із перших спільних проєктів Університету і Генерального консульства Республіки Польща у Харкові стане відзначення 170-річчя Харківської державної зооветеринарної академії, що увійшла до складу новоствореного навчального закладу, фундатором якої виступив видатний польський вчений-ветеринар Наполеон Галицький. Керівник музейного комплексу ДБТУ професор, доктор історичних наук Любов Жванко, як авторка, ознайомила керівництво університету із майбутньою виставкою, присвяченою діяльності польських вчених-ветеринарів у Харкові. Крім того, вона презентувала книги, що стали результатом реалізації спільних з Генеральним консульством Республіки Польща у Харкові проєктів – «Видатні поляки і Харків (1805–1918)» та «Польські дипломатичні і консульські представництва в Харкові: історія і сучасність», опублікованих українською та польською мовами.