Окружний адміністративний суд міста Києва залишив без розгляду позовну заяву Первинної профспілкової організації Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва!

У судовому спорі до Державного біотехнологічного університету поставлена очікувана законна крапка.

17 вересня 2021 року в Окружному адміністративному суді міста Києва відбулось відкрите судове засідання за позовом Первинної профспілкової організації Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва до Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України та третьої особи: Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо визнання протиправним та скасування Розпорядження Кабінету Міністрів України№ 431-р від 12 травня 2021 року «Про утворення Державного біотехнологічного університету».

В процесі провадження саме позивач у справі – Первинна профспілкова організація Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва – безпосередньо звернулась до суду з заявою про залишення її позову без розгляду.

Окружний суд міста Києва на основі поданих документів ухвалив залишити позовну заяву без розгляду.

Ухвала суду набрала законної сили.