МОДУЛЬ ЖАНА МОНЕ “ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ В УМОВАХ ІНДУСТРІЇ 4.0”

ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Запрошуємо всіх зацікавлених колег зареєструватись для участі в проєкті Модуль Жана Моне “Європейська інтеграція України в умовах Індустрії 4.0” (611674-EPP-1-2019-1-UAEPPJMOMODULE2019-2022).

Навчальна програма розрахована на 1 навчальний рік (осінній семестр: 15жовтня- 25 листопада2021р, весняний семестр: 5 квітня – 10травня 2022р).

Програмою передбачено участь викладачів, науковців та студентів в 10 дистанційних курсах (9 курсів викладаються українською чи російською мовами, і 1 курс – англійською (викладає директор Центру досліджень та інновацій PRO-AKADEMIA Ewa Kochanska (Lodz, Poland)).

Заняття будуть проходити в системі Moodle ХНУ імені В.Н. Каразіна. Загальний обсяг програми – 114 годин. Після закінчення навчання необхідно буде скласти залік в дистанційній формі (40 тестів по 10 темам). Тести не складні, але дозволяють зафіксувати факт завершення навчання, на основі чого буде видано СЕРТИФІКАТ учасника гранту безкоштовно!

Зареєструйтеся до 7 листопада 2021 року та одержуйте в грудні 2021 року Сертифікат учасника гранта та Сертифікат/Довідку про підвищення кваліфікації на 114 годин) – для вікладачів.

Реєстрація:

1) формі Google проєкту:

Керівник модулю «Європейська інтеграція України в умовах Індустрії 4.0»
(модуль Жана Моне 611674-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE 2019-2022),
Ігор Матюшенко (067 – 571 – 06 – 09)

2) формі Google ДБТУ:

Координатор від Державного біотехнологічного університету,
Олександра Мандич (050 – 484 – 31 – 30)

ПРОГРАМА:

Осінній семестр/Fallsemester: А). «Європейська економічна інтеграція України у галузі торгівлі, науки, трансферу технологій та зміни бізнес-моделей в умовах Індустрії 4.0» – 16 години / hours; Б)  «Порівняльні переваги сучасних європейських інтеграційних процесів» – 16 годин / hours; В)  «Сучасна економічна дипломатія в контексті інтеграції України з ЄС » – 10 годин / hours; Г) «Європейські студії / Europeans studies» – 12 годин / hours; Д).  «Практика використання фондів регіонального розвитку ЄС та процесу відкриття підприємницької діяльності в стратегіях інтелектуальної спеціалізації» – 10 годин / hours

Весняний семестр/Springsemester: А) «Оцінка конкурентоспроможності України в європейській економічній інтеграції та СОТ» – 12 годин / hours; Б) «Адвокація у сфері сучасної підприємницької діяльності в ЄС та Україні» – 10 годин / hours; В) «Курс м’яких навичок» – 8 годин / hours; Г)  «Система інформаційного забезпечення управління інноваційними процесами на підприємствах в умовах Індустрії 4.0» – 10 годин/ hours; Д) «Особливості поширення Індустрії 4.0 в ЄС та Україні на прикладі проектів з енергоефективності та зеленої енергії польських малих та середніх підприємств – 10 годин/ hours.

Алгоритм участі в проєкті: ви берете участь у двох сесіях (зимова, весняна) після цього маєте можливість скласти підсумковий контроль, за результатами якого (50 і більш балів зі 100) отримуєте Сертифікат учасника проєкту .

1) Для доступу до матеріалів нашого модулю, які знаходяться в системі дистанційного навчання Moodle Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Вам необхідно мати обліковий запис на сайті www.dist.karazin.ua. Долучення до курсів відбудеться автоматично протягом 2-3 діб. Нагадуємо що електронна адреса при реєстрації в проєкті та електронна адреса при створенні облікового запису мають збігатися!

2) Щоб створити обліковий запис перейдіть за посиланнямhttps://dist.karazin.ua/moodle/login/signup.phpі заповніть відповідну анкету.

Якщо ви не працюєте і не навчаєтесь в Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна, обирайте:

Факультет – Міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу

Рівень підготовки – Магістр

Спеціальність – Міжнародні економічні відносини

Курс навчання – 6

Форма навчання – Заочна (Дистанційна)

Не забудьте натиснути кнопку створити запис!