ОБРАНО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

29 вересня 2021 року відбулися вибори Голови та членів студентського самоврядування факультету енергетики, цифрових та комп’ютерних технологій Державного біотехнологічного університету. Голосування відбувалося в дистанційному режимі, кожен студент факультету мав право таємно проголосувати за кандидата. Цього року на посаду Голови студентського самоврядування факультету претендували два кандидати: кандидат №1 –  Романенко Катерина (31-Е група) та кандидат №2 –  Макеєва Альона (22-А група). Обидві студентки презентували свої програми, з якими міг ознайомитися кожен студент та віддати перевагу тому чи іншому кандидату.

За результатами виборів – 55.1% студентів віддали свій голос за Романенко Катерину та  44.9% студентів – за МакеєвуАльону.

Щодо членів студентського самоврядування, то більшість голосів отримали:

1. Хлапоніна Аліна (31-Е), за неї віддали голос більше 48.6%  ;
  2. Пастушенко Роман  (31-Е), за нього проголосували майже 48% студентів;
  3. Кікавський Сергій  (32-А), замикає трійку з 46,4%  на свою користь.

Вітаємо Романенко Катерину з перемогою! Нехай у всіх починаннях тебе супроводжує успіх, розуміння та підтримка студентів і однодумців, а непроста та відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги!