Проведено ЄДКІ за спеціальностями 211 Ветеринарна медицина та 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза

9 травня відбувся єдиний державний кваліфікаційний іспит для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями 211 Ветеринарна медицина та 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза.

Іспит проходив у формі комп’ютерного онлайн-тестування із проктором у кожній аудиторії, що обладнані згідно з технічними вимогами, зокрема, дистанційним адмініструванням і відеоспостереженням.

Досягнення кожного студента – це гордість для нашого університету. Побажав успіхів та підтримав здобувачів в.о. ректора Андрій Кудряшов.

ЄДКІ – важливий етап у професійному розвитку, що демонструє знання, навички випускників. Успішний результат іспиту – готовність до вирішення складних завдань і впевненість у професійних здібностях.

Бажаємо здобувачам отримати гарний результат складання ЄДКІ, що дозволить отримати довгоочікуваний диплом магістра!