Привітання в.о. ректора Андрія Кудряшова з Новим навчальним роком!On02.09.2024InНовини #ДБТУ #БІОТЕХ 173 Попередній Запис Вітаємо з новим навчальним роком! Наступний Запис Привітання голови Вченої ради, народного депутата України Андрія Одарченка з Новим навчальним роком!
На факультеті ветеринарної медицини ДБТУ успішно завершилися захисти кваліфікаційних робіт магістрів 27.06.2026
Делегація факультету ветеринарної медицини ДБТУ розширює міжнародне партнерство з Університетом ветеринарної медицини Ганновера (Німеччина) 23.06.2026