Співпраця з БФ «Карітас Харків» триває

Здобувачі Державного біотехнологічного університету вкотре приєдналися до ініціативи благодійного фонду «Карітас Харків». Студенти БІОТЕХу взяли участь у реалізації та організації заходу, метою якого було зробити бенефіціарів проєкту «Простір, дружній до дітей» щасливішими за допомогою активностей з розвитку уважності, швидкості, винахідливості у розв’язанні нестандартних задач.

Фіналом зустрічі став уже традиційний майстер-клас із виготовлення корисних смаколиків, якими юні кулінари щедро поділилися з організаторами та батьками.

Вдячні БФ «Карітас Харків» за співпрацю та проведення заходу у комфортних, а головне безпечних умовах, в ході якого задоволення отримали всі учасники.

А також дякуємо студентам БІОТЕХу: Дар’ї Остапович, Єлизаветі Пензєвій, Єлизаветі Матющенко, які взяли на себе організацію свята, завдяки якому діти отримали задоволення та відчули, що про них піклуються.