Спортсмени Кінно-спортивного комплексу ДБТУ взяли участь в етапі Кубка України з подолання перешкод і Відкритих регіональних змаганнях з подолання перешкод «Klimenko Stable Cup»

25-28 квітня спортсмени Кінно-спортивного комплексу Державного біотехнологічного університету взяли участь в етапі Кубка України з подолання перешкод та Відкритих регіональних змаганнях з подолання перешкод «Klimenko Stable Cup» у Дніпропетровській області.

Підтримав і був поряд зі спортсменами на змаганнях в.о. ректора ДБТУ Андрій Кудряшов.

Вершники, завдяки довготривалим і кропітким тренуванням під керівництвом досвічених тренерів, змогли досягти високих результатів:

• Анастасія Гринченко, студентка І курсу ДБТУ – два ІІ місця: юнаки, І та ІІ місце: відкритий клас;
  • Катерина Захарченко – ІІІ місце: відкритий клас;
  • Дмитро Іващенко, випускник ДБТУ – ІІ місце: коні 5 років;
  • Софія Цимерман – IV місце: відкритий клас.

Дякуємо та пишаємось тренерами, працівниками, молодими і талановитими спортсменами, вихованцями Кінно-спортивного комплексу ДБТУ!

Бажаємо подальших перемог!