У рамках реалізації міжнародного проєкту ERASMUS+ Programme з 22 по 28 квітня декан факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування ДБТУ Анастасія Суска та завідувачка кафедри управління земельними ресурсами, геодезії та кадастру ДБТУ Ірина Кошкалда взяли участь у Staff Training Week, організованому та проведеному Університетом Вітаутаса Магнуса (м. Каунас, Литва).

Спілкування з міжнародною науковою спільнотою на Staff Training Week передбачає обмін досвідом про актуальні розробки, знайомство з особливостями організації роботи закордонних колег, представлення свого університету й ознайомлення з культурним середовищем учасників заходу та країни-організатора.

Дякуємо нашому партнеру, Університету Вітаутаса Магнуса, за чудову можливість долучитися до міжнародної наукової спільноти та розширити свої знання!