Вакцинація співробітників та студентів Державного біотехнологічного університету

За результатами наради з керівниками закладів вищої освіти під головуванням О. Скакуна, т.в.о. голови Харківської ОДА, сьогодні в Державному бітехнологічному університеті в.о. ректора Р. Тихонченко провів екстренне засідання з проректорами та відповідальними структурними підрозділами з питань вакцинації викладачів та співробітників. Під час засідання було наголошено, що ситуація щодо погіршення існуючого стану епідеміологічної безпеки та стрімкого поширення COVID-19 вимагає прийняття всіх можливих заходів щодо можливості запобігання переходу університету до дистанційного навчання. За Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період до 31 грудня 2021 року» від 28 липня 2021 року, при переході області до «жовтого», «померанчевого» або «червоного» епідеміологічного рівня важливою умовою функціонування закладу освіти є проведена вакцинація як мінімум 80 % працівників. На підставі проведеного засідання в.о. ректора Р. Тихонченком видано наказ про посилення протиепідемічних заходів в університеті, зокрема: про забезпечення проведення протиепідемічних заходів в навчальних корпусах та гуртожитках, а також про розповсюдження інформації та забезпечення організації питань щодо вакцинації співробітників та студентів університету.

Вакцинація співробітників Державного біотехнологічного університету проти COVID-19 буде проводитись вакцинами виробництва Пфайзер, Короновак, Астразенека. Для щеплення можна звернутись за адресою: м. Харків, вул. Дарвіна, 8/10 (КНП Міська студентська лікарня Харківської міської ради) з 8:00 до 14:00. За необхідності можливим є виклик виїзних бригад до всіх корпусів та гуртожитків університету, які організують вакцинацію у зручний для викладачів та студентів час.