Вебінар для студентів ННІ «Кіберпорт» з директором Baltum Büroo

22 лютого студенти спеціальності 125 Кібербезпека та захист інформації ІІ курсу взяли участь у вебінарі з Кирилом Проскурнею, керівником компанії Baltum Büroo з Естонії.

Захід був частиною освітньої програми ННІ «Кіберпорт».

Baltum Büroo спеціалізується на сертифікації згідно з міжнародними стандартами у сфері IT, зокрема стандартами ISO 27001 та ISO 27701, які встановлюють критерії для систем управління інформаційною безпекою та захисту персональних даних. Тема вебінару висвітлила роль цих стандартів у зміцненні захисту інформації та кібербезпеки, а також їхнього застосування у практичній діяльності фахівців.

Кирило Проскурня поділився власним досвідом у сфері інформаційної безпеки, представивши ситуаційні кейси та питання з якими стикаються фахівці. Також надав цінні поради щодо розробки стратегій захисту даних та відповів на питання студентів, поглиблюючи їхнє розуміння важливості кібербезпеки в сучасному цифровому світі.

На заході відзначено важливість розуміння та імплементації міжнародних стандартів у практичній діяльності за фахом, а також забезпечення надійного захисту інформаційних активів.