Вітання в. о. ректора Державного біотехнологічного університету, Тихонченка Руслана Сергійовича, з Днем знань

Шановні студенти!

Шановні викладачі і працівники університету!

Шановні гості університету!

Сьогодні у нас подвійне свято, ми вперше здійснюємо посвяту першокурсників у студенти нового, потужного Державного біотехнологічного університету.

Переконаний, для всіх нас цей день надзвичайно важливий, адже він є фундаментом для світлого майбутнього нашої Держави. Знання – це наша сила, добробут, життя, про яке мріє кожен з нас. Тож, з вірою та надією  розпочинаючи навчальний рік, ми  всі перетинаємо рубіж, пов’язаний з новими прагненнями та омріяними починаннями.

Шановні першокурсники, сьогодні саме ви – головні на цьому святі. Вся увага прикута сьогодні до вас, адже ви – майбутнє нашої країни.

Щиро вітаю усіх з початком нового навчального року, Днем знань, стартом нових здобутків, сміливих сподівань та звершень!

Також, хотів би подякувати Народному депутатові України –  Одарченку Андрію Миколайовичу за підтримку та вагомий внесок у розвиток нашого Університету.