Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 142 Енергетичне машинобудування

26 лютого на кафедрі інтегрованих електротехнологій та енергетичного машинобудування відбулась підсумкова науково-практична конференція І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю 142 Енергетичне машинобудування за двома номінаціями: «Енергоефективні рішення холодильної та кліматичної галузі» та «Холодильна техніка та технології».

Конкурсна комісія у складі д-р. техн. наук, проф. Потапова В.О., канд. техн. наук., доц. Семенюка Д.П. та асист. Смілика М.М. провела рецензування 25 студентських наукових робіт, що надійшли від здобувачів І та ІІ рівнів вищої освіти.

Переможцями у номінації «Енергоефективні рішення холодильної та кліматичної галузі» стали:

• Кузнецов Іван, 1 курс, ІІ РВО – диплом І ступеня. Наукова робота «Експериментальне дослідження тривалості  зберігання продукту із застосуванням акумуляторів холоду», керівник – асистент Смілик М.М.
  • Попков Максим, 1 курс, ІІ РВО – диплом ІІ ступеня. Наукова робота «Аналіз енергоефективності застосування водо-сольових акумуляторів холоду», керівник – д-р. техн. наук, проф. Потапов В.О.
  • Ворона Денис, 1 курс, І РВО – диплом ІІІ ступеня. Наукова робота «Особливості проєктування торговельного підприємства з централізованим холодильним обладнанням», керівник – канд. техн. наук, доц. Петренко О.В.
Переможцями у номінації «Холодильна техніка та технології» стали:
  • Семененко Денис, 1 курс, ІІ РВО – диплом І ступеня. Наукова робота «Розробка системи автоматичного керування аміачної компресорної станції для підвищення  енергоефективності охолодження тушок птиці», керівник – канд. техн. наук, доц. Жила В.І.
  • Товстик Олександр, 2 курс, І РВО – диплом ІІ ступеня. Наукова робота «Сучасні шляхи трансформації холодильних систем підприємств рітейлу в Україні», керівник – канд. техн. наук, доц. Петренко О.В.
  • Єрмоленко Олександра, 1 курс, І РВО – диплом ІІІ ступеня. Наукова робота «Аналіз прогресивного обладнання для виробництва морозива», керівник – канд. техн. наук, доц. Семенюк Д.П.
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та їхніх керівників! Бажаємо їм подальших наукових здобутків!