Вітаємо з Днем народження!

Доктор технічних наук, доцент, дійсний член Громадської організації «Українське науково-освітнє ІТ товариство», завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Державного біотехнологічного університету Тимчук Сергій Олександрович 24 вересня святкував свій День народження.
Сергій Олександрович викладає в нашому університеті з 1994 року. Разом з професором Фурманом Іллею Олександровичем вони розбудовували утворену в 2000 році кафедру автоматизації та  комп’ютерно-інтегрованих технологій. З вересня 2018 року по теперішній час Сергій Олександрович обіймає посаду завідувача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій. Також С. О. Тимчук є дійсним членом Громадської організації «Українське науково-освітнє ІТ товариство».
Сергій Олександрович Тимчук – автор і співавтор понад 100 наукових статей, 6 монографій, 4 навчальних посібників, 7 авторських свідоцтв та 2 патента. Але люблять ы поважають його не тыльки за науковы здобутки, бо Сергій Олександрович – вірний друг, надійний товариш, чудовий сім’янин, талановитий вчений, дбайливий керівник, чуйна людина, яскрава особистість.
Керівництво ДБТУ, колеги, аспіранти та друзі щиро вітають шановного Сергія Олександровича й зичать йому міцного здоров’я, творчого натхнення, нових відкриттів, цікавих зустрічей, плідної співпраці з IT-компаніями, науковими установами, промисловими підприємствами.