Вітаємо з успішним проходженням акредитації освітньо-професійної програми «Соціологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

12 грудня 2023 року відбулось засідання Національного агентства із забезпеченням якості освіти, на якому було прийнято рішення про акредитацію освітньо-професійної програми «Соціологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та отримання сертифіката строком на 5 років.

Щиро вітаємо гаранта освітньої програми к.с.н., доцента кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін Борюшкіну Оксану Володимирівну, науково-педагогічних працівників факультету менеджменту, адміністрування та права, адміністрацію, структурні підрозділи університету  та студентську спільноту  із успішним проходженням акредитації.

Дякуємо за командну роботу, згуртованість та професіоналізм!