Всеукраїнська науково-практична конференція «Права людини в глобалізованому світі: сучасний стан, шляхи реалізації, механізми захисту»

19 квітня у Державному біотехнологічному університеті проведено першу Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Права людини в глобалізованому світі: сучасний стан, шляхи реалізації, механізми захисту».

Конференцію було проведено за ініціативи кафедри права та європейської інтеграції ДБТУ.

Співорганізаторами заходу виступили:

• – Департамент науки і освіти Харківської обласної державної (військової) адміністрації;
  • – Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди;
  • – Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С. З. Ґжицького;
  • – Харківська обласна громадська організація «Науковий центр дидактики менеджмент-освіти».

З вітальним словом до учасників конференції звернулись:

• Андрій Кудряшов – кандидат технічних наук, в.о. ректора Державного біотехнологічного університету;
  • Юлія Гришина – доктор юридичних наук, професор кафедри трудового права та права соціального забезпечення КНУ імені Т. Шевченка, народний депутат України;
  • Андрій Васильєв – кандидат юридичних наук, доцент, заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальник управління науки, вищої, професійної освіти та кадрового забезпечення;
  • Альона Москаленко – доктор юридичних наук, професор, декан факультету менеджменту, адміністрування та права ДБТУ;
  • Людмила Зеленська – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету історії і права ХНПУ імені Г. С. Сковороди;
  • Юлія Коверко – кандидат економічних наук, доцент, в.о. завідувача кафедри права ЛНУВМБ імені С. З. Ґжицького;
  • Тетяна Дуюнова – доктор економічних наук, кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри права та європейської інтеграції ДБТУ.

На конференцію надійшло 144 тези доповідей від науковців, здобувачів вищої освіти та фахівців-практиків.

Усього було зареєстровано 150 учасників з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей.

Організаційний комітет дякує всім учасникам конференції, авторам, що надіслали свої доповіді та продемонстрували зацікавленість проблематикою захисту прав людини у глобалізованому світі.

Бажаємо всім учасникам конференції мирного неба, плідної праці, творчого натхнення для розбудови та забезпечення правової доктрини України новими науковими доробками!